Zvodné sexi pyžamká, ktoré potešia nielen vás!

V našich článkoch o móde sme už rozoberali rôzne súčasti oblečenia. Jedno sme však predsa nevedomky obišli. A týmto kúskom je pyžamo, ktoré väčšinou zostáva dobre ukryté pred zrakmi verejnosti. Napriek tomu, že je pohľad naň určený najmä nášmu partnerovi, mali by sme mu pri jeho výbere venovať rovnakú pozornosť ako zvyšku odevov.

Sexy prádielko

OBSESSIVE Bridge chemiseUrčite nie je potrebné vysvetľovať, ako môžete s partnerom aj bez slov rozohrať vášnivú hru. Šteklivé pyžamká a nočné košieľky rozohnia vášho miláčika a dajú mu zároveň aj nepatrný signál, že stále máte záujem bojovať o jeho priazeň. Dajte však pozor, aby niečoho nebolo príliš veľa. Keď zvolíte čipku, tak nech je čiastočne kombinovaná trebárs s hodvábom. Priehľadné materiály budú taktiež pastvou pre jeho oči.

Voľbu farby stavte najmä podľa jeho gusta. Len vy samé totiž viete, že na červenú s erotickým nábojom má averziu a krv sa mu rozprúdi pri nevinnej bielej. Tak ako spodné prádlo, aj nočné oblečenie sa už vyrába zo špeciálneho fosforeskujúceho materiálu. No najmä v tomto prípade je vám viacmenej jasné, že pôjde len o akýsi doplnok a nie o oblečenie určené na nočný oddych. Dbajte teda aj na drobné detaily ako aplikácie z pierok či kamienkov. Keď vám ponuka bežných obchodov nevyhovuje, zájdite do blízkeho sexshopu. Budete milo prekvapené širokou ponukou vkusných sexy nočných košieľok.

Nočná košeľa alebo pyžamo?

OBSESSIVE SirenTak do ktorej skupiny patríte vy? Podľa viacerých výskumov by vašu odpoveď ovplyvňovalo viacero faktorov. Spomenieme aspoň tie najdôležitejšie. Mladšie ročníky uprednostňujú radšej nočné košieľky a všetko závisí aj od zemepisnej polohy, kde bývate. Chladnejšie podnebie tlačí ženy radšej do teplejších nohavicových verzií. Či už sa prikloníte k jednej alebo druhej možnosti, majte na pamäti jednu vec.

Nesnažte sa skĺznuť do nevábivej sféry staromamičkovských modelov. Pamätáte si ešte ako ste sa dušovali, že vy sa pred svojim partnerom v takom niečom neobjavíte? Tak na to myslite aj teraz! I takto naoko nepodstatné detaily môžu pomôcť k tomu, aby váš vzťah nezovšednel.

Rovnako sa majte na pozore pred infantilnými pyžamami s kreslenými obrázkami medvedíkov a iných roztomilých postavičiek. I keď pre nás sú to chutné kúsky, ktoré s obľubou vyhľadávame, pre mužov pôsobia často asexuálne a detinsky.

Obľúbený hodváb

LIVCO CORSETTI Luna červenáAk nemáte rady príliš vyzývavé kúsky a nechcete skĺznuť ani do rutiny, máme pre vás možnosť, ktorá nikdy nevychádza z módy. Hodváb je už roky populárnym materiálom v spracovaní akýchkoľvek pyžám. Má príjemný povrch, ktorý akoby hladil pokožku. V lete trošku chladí a v zime vás naopak ohreje. Vždy pôsobí exkluzívne a nemusíte sa obávať, že by ste sa v ňom cítili nepríjemne, keby k vám na pár dní zavítala nejaká návšteva. Doplňte si ho o župan z rovnakého materiálu a ráno nemusíte rýchlo bežať namiesto do kuchyne uvariť horúcu kávu, do kúpeľne, aby vás kamarátka nevidela v tom vyťahanom tričku.

Keď hovoríme o obľúbenosti, musíme spomenúť aj najpredávanejšie farby. Ženy uprednostňujú jemné pastelové odtiene. Vrámci relaxu zabudnite na intenzívne druhy, očista spočíva totiž aj v hre tónov, ktoré upokojujú oči. Najpredávanejšími farbami sú údajne ružová a fialová. Krásne modely s výšivkou alebo čipkou smelo môžu konkurovať aj topom na denné nosenie.

Heslo „pohodlnosť“

OBSESSIVE FoxtrotI keď siahnete po riadne šteklivom pyžamku, mali by ste mať na pamäti hlavne jedno zlaté pravidlo. Telo si potrebuje v noci oddýchnuť. Nemôžete ho teda aj vtedy natlačiť do obtiahnutých uzučkých odevov.

Pyžamo môže byť ušité trebárs aj zo spomínanej čipky, no musí mať voľnejší strih. Stačí aspoň malá rezerva a hneď to bude úplne iný pocit. Dávajte pozor hlavne na spevnenú vrchnú časť, ktorá svojim tvarom pripomína podprsenku. Prsia sa musia aspoň teraz uvoľniť, pretože neustále stláčanie môže viesť ku zdravotným komplikáciám.

Dôležitý materiál

Ostatná zmienka pôjde na margo použitej látky. Aj v tomto prípade platí zásada, že je lepšie zainvestovať a nekupovať podozrivé lacné umeliny. Pokožka musí dýchať a materiál musí byť hlavne príjemný a nesmie vás dráždiť.

Vhodná je čistá bavlna a keď vám práve prišli na um výhovorky, že veď práve s ňou sa stanete tou nudnou usadlou partnerkou, brzdite. Rafinovaný strih a správne farby dokážu spraviť veľa aj s touto látkou.

Menu