Viete nosiť podprsenku?

Teplé počasie nás už pomaly vyzlieka do tielok, topov a tričiek bez rukávov. Ak máte dokonalé telo, nepokazte si svoj imidž zlou podprsenkou.


Najväčším faux pas je, keď vám z pod tielka trčia priesvitné ramienka podprsenky. Zbytočne si namýšľate, že to nikto nevidí. Umelohmotné pásiky kričia na sto honov. To si radšej dajte farebnú spodnú bielizeň, i keď to tiež nie je bohviečo. Podprsenku s priehľadnými ramienkami si oblečte iba pod ľahkú, priesvitnú blúzku či top. Vtedy budete perfektná.

 

 

Podprsenka

 

 

  • Základné pravidlo je, aby bol čo najmenší kontrast medzi farbou tielka a podprsenky. Ideálna farba spodnej bielizne pod tielkom je telová bez čipiek a vzorov.
  • Podprsenka s čipkou sa hodí do hlbšieho výstrihu, kde sa môžete pohrať aj s farbou bielizne. Čierno-biela kombinácia je vhodná pre odvážne dámy, ktoré chcú vkusne poukázať na svoje prednosti.
  • Ak preferujete extravaganciu, môžete podprsenku použiť ako neoddeliteľnú súčasť vášho outfitu.
  • Na zahodenie nie sú ani podprsenky bez ramienok. V tomto prípade by ste si mali dávať zvlášť pozor na kvalitu, pretože nie každá, ktorej sa dajú odopnúť ramienka dobre drží. Ak však nie ste na takú zvyknuté, môže sa vám stať, že večným poťahovaním si košíkov nahor zmaríte celú snahu o dokonalosť.
  • Problém s vhodnou podprsenkou majú väčšinou ženy s veľkými prsiami. Našťastie dnes existujú podprsenky, ktoré vám vašu pýchu zmenšia. V ľahkých letných tielkách to potom vyzerá sexi a nie vulgárne. Keď patríte do tejto kategórie, vyhýbať by ste sa mali už spomenutým podprsenkám bez ramienok.
  • Ak máte prsia ďalej od seba, pre vás je vhodná takzvaná rovná podprsenka.
  • Na prsia v tvare hrušky si vyberajte podprsenky s pevnými a širšími ramienkami a vertikálnymi švami.
  • Malým prsiam pomôžu nenahraditeľné „pušapky“, alebo vankúšiky, ktoré sa dajú do podprsenky vložiť.
  • Chodiť naostro, čiže bez podprsenky, si môžu dovoliť naozaj iba tie z nás, ktoré majú dokonalé tvary. No aj v tomto prípade to dobre zvážte. Na podprsenku by ste rozhodne nemali zabudnúť ak máte priesvitný vrch. Pôsobí to lacno.

Dobrá rada na záver:  Do práce vždy zvoľte iba neviditeľnú podprsenku. Nemala by tvoriť kontrast s vašim oblečením, ani z neho vytŕčať. Kolegovia sa za vami otočia aj bez toho, aby vedeli akej farby máte spodnú bielizeň. Okrem ramienok od podprsenky by vám rozhodne nemali trčať ani gatky!

Menu