Veľké prsia

KONIEC VŠETKÝM komplexom!

Mladé dospievajúce dievčatá, štedro obdarené prírodou, mávajú vďaka svojmu veľkému poprsiu často komplexy. Častou príčinou býva nevhodne zvolená podprsenka, ktorá namiesto toho, aby zvýraznila jeho krásu, sa stáva skôr veľkou príťažou pre jeho nositeľku. Ukazuje sa, že výber podprsenky v správnom rozmere a tvare nie je vôbec jednoduchý problém. Z prieskumov, ktoré prebehli vo Veľkej Británii vyplýva, že až 80% žien nosí nesprávny rozmer a strih podprsenky.

Vďaka nesprávnemu výberu podprsenky sa ženy cítia nepríjemne, môže ich však aj bolieť hlava alebo chrbát. Príliš stiahnuté prsia vyzerajú neforemné a prsia uložené v príliš veľkej podprsenke sú nespevnené a pri chôdzi sa hojdajú na všetky strany. Sú tak neatraktívne, že veľa dievčat chodí zhrbených, aby ich aspoň čiastočne ukryli. Ak sa ramienka naviac zarezávajú do pliec, celodenné nosenie podprsenky sa stáva pre mnohých utrpením. Správny výber podprsenky má vplyv nielen na vonkajší vzhľad, ale aj na psychiku a sebavedomie. Treba sa naučiť vyberať podprsenku takým spôsobom, aby boli prednosti veľkého poprsia zvýraznené. Najdôležitejšie je správne zmerať obvod pod prsiami, následne vybrať taký rozmer košíčkov, aby neboli príliš malé ani veľké. Musí dokonale priľnúť k prsiam, materiál sa nesmie nikde krčiť ani prsia príliš sťahovať. Ramienka musíme nastaviť tak, aby neboli krátke, ale ani voľné. V malých košíkoch a veľkom obvode vyzerajú prsia paradoxne väčšie. Stačí si obliecť podprsenku s väčšími košíčkami a menším obvodom a postava sa zmení na nepoznanie. Aby sme si však mohli vybrať vhodnú podprsenku, v správnom rozmere, je treba mať z čoho vyberať. Nehanbite sa v kabínke, nezostávajte u jedného alebo dvoch modelov podprseniek. Poďme sa spoločne pozrieť ako širokú ponuku podprseniek pre veľké poprsie pripravili výrobcovia. Teraz už to nie sú len podprsenky jednofarebné z pevných materiálov, ktoré svojim strihom často pripomínajú rytierske brnenia. Dnes môžeme vyberať medzi krásnymi čipkami, zmyselnými strihy a zaujímavým zdobením. Výber zodpovedajúceho modelu záleží len na nás.

 

Francúzska firma Empreinte sa špecializuje na výrobu spodnej bielizne pre dámy s veľkým poprsím. Perfektne premyslené strihy v kombinácii s jemnými čipkami a výšivkami na tylu spolu tvoria zvodný celok. Prepracovaný strih podprsenky tvaruje zmyselný dekolt. Podprsenka poprsie spevňuje, zároveň však zaujme ľahkosťou svojho strihu. Špeciálne kostice prsia nadvihujú, sťahujú ich a tvarujú smerom dopredu. Modely sú dostupné až do veľkosti košíčka F. Spodná bielizeň a plavky určené ženám s veľkými prednosťami sa riadi určitými pravidlami. Menovite, čím je poprsie väčšie, tým je potrebné klásť väčší dôraz na komfort a strih. Prednosťou tejto značky je dokonalé prepojenie komfortu a dizajnu aj v tých najväčších rozmeroch. Spodná bielizeň je pôvabná a pohodlná, elegantná a zmyselná. Krásne podprsenky do veľkosti košíčka H, ​​originálne a sexy korzety do hĺbky košíčka F.

Na európskych trhoch bola ponuka veľkých podprseniek mnoho rokov veľmi obmedzená - tri základné farby: biela, čierna a béžová a strih podprseniek nespĺňajúce potreby mnohých klientiek. Po týchto,, chudých "rokoch sa objavila spodná bielizeň pohodlná, strihovo odlišná, farebná, veselá, často oveľa zaujímavejšie riešené ako 75B a mnoho žien a dievčat s veľkým poprsím začalo byť v tejto bielizni veľmi atraktívne a sexy. Spodná bielizeň, učené veľkým prsiam, značky Panache je atraktívna nielen vizuálne, ale hlavne perfektne sediaca všetkým rozmerom. Kolekcie ponúkajú najnovšie línie, dominujú žiarivé, oku lahodiace farby, medzi ktorými môžeme vidieť farbu korálovou, azúrovú, odtiene mora, čokoládovú, farbu fuchsií a sladkých ruží alebo mentolovú a pistáciovú. Vždy na nich nájdete zdobenie v podobe prepletajúcich sametek, gombíkov plných fantázie, jemných čipiek a pestrofarebných výšiviek. Potlače, bodky, bodky. Nemožno si nespomenúť šírku ramienok. Mladé dievčatá nechcú spodným prádlom zakrývať polovicu ramien. Chcú farebné, úzke ramienka, ktoré slúžia zároveň ako ozdoba a nie len ako jeden z nutných prvkov podprsenky, pretože hlavnú úlohu, ako je známe, hrá pevný obvod. Ďalším prvkom, uvádzajúcich, ak je spodná bielizeň určené mladým dievčatám, je strih podprsenky. Veľmi obľúbené sú tiež strihy balkónové, ktoré sú tiež vyhľadávané zo vzhľadu na pevnosť a stabilitu, ktorú garantujú spolu s atraktívnym vzhľadom.

Poľský výrobca Kris Line vytvoril celú líniu BIG určenú klientkám s veľkým poprsím. Nájdeme medzi nimi aj modely pestrofarebné, vyrobené z najlepších materiálov zhodne s najnovšími módnymi trendmi, ktoré nám umožnia zladiť spodnú bielizeň s oblečením pre akúkoľvek príležitosť. Veľmi dôležitým prvkom, ako sme si už povedali, je strih podprseniek. Mnohoročné skúsenosti a neustále zdokonaľovanie výrobkov umožnilo firme dosiahnuť dokonalosť v tomto odbore. Ponuka tohto výrobcu obsahuje širokú škálu rozmerov. Košíčky podprseniek sú rôznorodých strihov a technologických spracovanie. Strihy dokonale zvýrazňujú prednosti veľkého poprsia a dodávajú mu ženský sexappeal. ALLES ponúka mladým dámam podprsenky atraktívnych strihov a veľkých rozmerov. Dokonale sa na trhu prijali modely Greta 01 (v rozmeroch 75E-95e) a Greta 02 (v rozmeroch 75D-95e) alebo Havana (v rozmeroch 70D-95e). To sú moderné, inovačné komplety, spĺňa všetky očakávania, ktoré pomáhajú ženám upevniť ich sebavedomie. Mladým dievčatám sa iste zapáči nová holandská firma Disismi, ktorá je očarí farebnosťou a veselými motívmi. Jej expresívne a veselý charakter dokonale ladí s neskromným mladosťou. Podprsenky Disismi boli navrhnuté špeciálne na veľké rozmery pre dievčatá a ženy s veľkým poprsím.

 

Názov Disismi bol inšpirovaný výrazom "This is me" (to som ja), čo znamená, že tento štýl nevychádza len z hĺbky srdca jeho zakladateľky, ale vychádza zo silnej viery v to, že všetky ženy bez rozdielu, sú svojím spôsobom pekné. Vysoké alebo malé, plnoštíhle alebo štíhle, blondínky alebo ryšavky ... Túto filozofiu treba odovzdávať všetkým mladým ženám a vtedy žiadna z nich nebude mať komplexy zo svojho vzhľadu. A pekné spodné prádlo bude už len doplnkom.

Menu