Spodná bielizeň naša každodenná

Život bez spodnej bielizne si dnes nevie predstaviť nikto z nás. Spodná bielizeň je taká samozrejmá ako šaty, či topánky ktoré denne nosíme. Naše staré mamy používali len spodnú bielizeň vyrobenú z bavlny. Dnes sa spodná bielizeň vyrába z najrôznejších materiálov, v rôznych farbách a strihoch. Spodná bielizeň robí zo žien sexi dračice a mužom dodáva sexepíl! Sexi a príťažlivý chce byť predsa každý, nielen ženy, ale aj muži! 

spodnej bielizne bez pochýb dlhé roky kraľovali biela, čierna a telová farba. Dnes keď prídeme do obchodu so spodnou bielizňou vidíme farby do výmyslu sveta. Ružová, červená, modrá, zelená, od najbledším po najtmavšie odtiene.

LORMAR AvignonePri výbere spodnej bielizne je najdôležitejšie vybrať si správnu veľkosť. Nesprávna veľkosť spraví viac škody ako úžitku. Dnes je na trhu veľké množstvo dámskych nohavičiek, ktoré majú nielen rôzne veľkosti ale najmä rôzne tvary a plnia rôzne funkcie. Bezšvové nohavičky sú určené najmä pod spoločenské šaty, dámske legíny či iné obtiahnuté oblečenie. Rovnako dôležitý je aj správny výber podprsenky. Ak bude podprsenka veľká, prsia sa v nej budú zase topiť, naopak ak zvolíte podprsenku s malými košíkmi prsia z nej budú doslova vyliezať. Keď si na zle zvolenú podprsenku oblečiete obtiahnuté tričko každý si hneď všimne, že niečo nie je v poriadku. Preto ak si nie ste celkom istý výberom správnej veľkosti, poproste predavačku, aby Vám pomohla s výberom správnej veľkosti.

Správny výber spodnej bielizne je dôležitý aj u mužov. Niektorí muži preferujú slipy, iný boxerky či trenky. Muži neradi nakupujú a preto im spodnú bielizeň zväčša nakupujú ich ženy. Skôr ako mužovi niečo kúpite sa ho spýtajte, ktorý druh spodnej bielizne preferuje. Najdôležitejšie je cítiť sa v spodnej bielizni príjemne.

 

Zdroj: spodnepradlo.info

Menu