Spodná bielizeň na letné dni

Bielizeň síce pod oblečením nevidieť, tento malý kúsok oblečenia však predstavuje dôležitú súčasť šatníka. Okrem iného majú tieto miniatúrne kúsky dôležitú úlohu - zvádzať a zviesť vyvoleného muža. Pri výbere spodnej bielizne preto nemyslite len na pohodlie, ale aj na to, že sa musíte cítiť sexy. A to sa vám podarí, keď si kúpite takú, ktorá vám presne padne a budete v nej mať aj pocit pohodlia.

fata + felicia lormar

 

Trendom medzi modelmi tohtoročnej bielizne je jednofarebná spodná bielizeň s čipkami a s priehľadnými kúskami látky. Žiadaný je jednoduchý, pritom však luxusný a sexy vzhľad. Vzory nahradili čipky, veselé obrázky na nohavičkách si nechajte na doma alebo pre tínedžerky. Pri nákupe dbajte na kvalitný materiál. Lacné modely síce môžu byť pekné, vydržia však zvyčajne jedno pranie. Cieľom nie je ani nákup kúskov, ktorých cena sa pohybuje v štvormiestnych číslach, voľte zlatú strednú cestu. A nezabúdajte, ak hľadáte niečo, čo očarí muža, tak väčšina z nich ocení čipkové sexy modely, bavlnu tentoraz obíďte.

Pri výbere myslite na to, že súprava vám musí dobre padnúť. Mnohé ženy si zvládnu kúpiť nohavičky, ktoré im sedia, pri podprsenke sa im to však nie vždy podarí. Nosia podprsenky, ktoré im nepadnú tvarovo ani veľkosťou. Ženy s plným poprsím by si mali kupovať modely s kosticami, ktoré udržia tvar. Podprsenky typu push up sú pre nich tabu, veľké prsia neprirodzene vyzdvihnú a žena potom vyzerá ako z nepodareného erotického filmu. Naopak, zamerať by sa na ne mali ženy s menším poprsím. Myslite však aj nato, že vás nesmú tlačiť a ťahať  ramienka,  zapínanie nesmie byť úplne tesné a zarývajúce sa do kože. Nemôže však byť ani veľmi voľné, inak by podprsenka stratila svoj účel.

Menu