Nie je župan ako župan

Kupujeme si spodné prádlo, dbáme na mejkap a zvodných nočných košieľok máme hneď niekoľko po ruke. Ale koľko máte županov? Nie, nie je to iba kus nudnej látky ktorá sa opáše okolo drieku aj keď v bežných obchodoch nič kreatívne nenájdete. Má aj oveľa zmysluplnejšie využitie na ktoré sa zabúda.

V prvom rade je využívaný po sprche kedy nám zahalenie sa do mäkučkej látky prináša pocit pohody. Vo večerných dňoch pri kávičke na terase sa nedá s ničím porovnať. Zahreje a je hneď po ruke.

V poslednom čase sa však na neho zanevrelo. Partnera prepadáme rovno v minikošielke a tangáčikoch namiesto toho aby sme ho trošku ponaťahovali. Napadlo vás niekedy zahaliť sa do župana? Neukážte hneď nové podväzky ale príďte nenápadne, potichu sa prikradnite v obyčajnom župane. Budete prekvapená ako rád objaví čo je pod ním nehovoriac o tom, že ak chystáte malý striptíz zíde sa vám ako soľ.

Župan však nemusí byť iba jednofarebný a nepriesvitný. Kráčajte s dobou a doplňte si šatník o zvodný saténový kúsok. Vašu pozornosť si zaslúži aj rafinovaný priesvitný župan s kvetinovou výšivkou v ktorom budete jedinečná a zaručene na vás dlho neostane. Navyše, k mnohým košieľkam ponúkajú internetové obchody aj župan z rovnakej látky.

Nepripravujte sa o vzrušujúci pocit nedobytnosti. Spravte si iný večer v ktorom bude on ten aktívny a nedočkaví. Uvidíte že vás to bude oboch baviť.

Menu