Najsexi spodné prádlo

Vyrážate do spoločnosti, na pracovné rokovanie, iba tak flirtovať do baru. Dlho si lámete hlavu s oufitom. Pri spodnom prádle je však väčšina žien konzervatívna a volí iba medzi klasikou a štýlom „tanga“. Pozrite sa čo chutí mužom keď vám šaty padnú na dlážku. Erotické spodné prádlo je výsada dokonalých mileniek. Viete, vybrať tú pravú erotickú pre sexuchtivú chvíľku?

Tangá a tie ostatné

Nuž je to pravda. Tušili ste to od prvej chvíle, čo prišli do predajní tie „úsporné“ nohavičky. Stali sa pánskym „number one“ vo vašom šatníku. Muži odvtedy delia vaše nohavičky na tanga a tie ostatné. A vari vy ste si mysleli, že to pri tomto skončí? Ani nápad, muži ich poznajú omnoho dokonalejšie ako vy sama. Zorientovať sa však v tom, čo pre nich bude najkrajšou ozdobou venušinho pahorku nie je až tak ťažké. Stačí staviť na absolútnu úspornosť. Takže tri šnúrky a vpredu čipkovaný vzor, najlepšie ak trošku presvitá vaša dokonale depilované pokožka. A ak sa vám nechce veriť, že tri úzke šnúrky vedia mužov poriadne rajcovať, tak verte, že nikde viac neplatí pravidlo menej je viac, ako práve pri vašich nohavičkách. No aby sme boli úprimný, muži sú najviac posadnutí tým, ak chodíte naostro, ale keďže hovoríme o spodnej bielizni, aspoň akú takú tkaninu by sme predsa len mali zachovať.

Boxerky pre dámy?

spodná bielizeň

Správne, ak už zo zdravotných, alebo iných dôvodom nenosíte tangá, tak vám poradíme, čo rozjarí muža, keď uvidí pod vašou sukničkou. Paradoxne sú to „boxerky“ a navyše farebné s odkazom. Nie je azda nič vzrušujúcejšie, ak pomalým rozopínaním a sťahovaním zvrškov nielenže uvidí to, čo ukážete iba jemu, ale má možnosť si prečítať aj odkaz, ktorý ho naštartuje. „My love, sk*t up and f*ck, Love me, Take me now“, alebo vsaďte na všehovoriace srdiečko, ktoré nájdete v každom obchode. Nehovoríme, že musíte vždy vsadiť na nový motív, ale takéto korenie vašej bielizne muž bude mať vždy rád. No a hoci sú dvojkou a jednoznačne vedú nohavičky prispôsobené globálnemu otepľovaniu, stále v nich budete dosť sexi, aby vás neohovoril ako za „bombarďáky“, ktoré nosila hádam ešte jeho stará mama.

Čipka kraľuje

Ak pri nohavičkách platilo, že čím úspornejšie tým lepšie, pri podprsenke je to trochu inak. Samozrejme, že éra obrích košíkov neforemného strihu z pred päťdesiatych rokov je out, na úsporné podprsenky nesiahajte. Muži majú svoje fetiše a k veľkej skupine mužov patrí práve tá, ktorá si bude podprsenku užívať radšej, ako vaše oblé a prítulné prsia. Milujú push upku. Nie len pre ich vlastnosť vyformovať prsia do dokonalosti, ale aj pre pohľad, ako pekne v nej vaše prednosti „ležia“. Ak však nepotrebujete svoje proporcie trošku „upgradovať“, najviac zaujmete v jemnej čipke končiacej tak niekde pri bradavkách. Hoci máte približne polovičku prsníkov von, stále ostáva dosť ukrytého pod jemnou látkou a výstrihom do širokého V.

Komplet sexi

Súpravy bielizne módni návrhári nevymysleli len preto, aby ste so svojou kabelkou a lodičkami, ladili aj pod šatami. Je síce pekné ak prekvapíte partnera zaujímavým kúskom nohavičiek, či podprsenky, pri komplete ostane úplne omráčený vašou sexualitou. Nevedeli ste, že mu stačí tak málo? No ono to tak málo nie je, ak zohľadníte, že najerotickejšia farba kompletu je čierna alebo červená a rozkošnícku princeznú uhráte aj v ružovej. Biele je tak akurát vhodné na svadobnú noc ale najsexi je aj tak červený set s tango nohavičkami a podprsenkou ľahkou ako páperie. Je dovolené, aby bradavky presvitali a ak dokážete prekonať obavy z toho, že budete pôsobiť ako francúzska kurtizána, máte túto noc vyhratú. Stavte na podväzky, alebo aspoň samodržiace pančucháče rovnakej farby. Takže smelo do zvádzania v bielizni...

 

Zdroj: diva.sk

 
Súprava LORMAR Charmant 80B + ... | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Súprava LORMAR Charmant 80B + ...

 33,80 €    23,80 €
 
Podprsenka LORMAR Susan | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka LORMAR Susan

 20,90 €    10,00 €
 
Košielka PIGEON P52 Taylor | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Košielka PIGEON P52 Taylor

 33,00 €    10,00 €
 
Podprsenka SIELEI 2448 | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka SIELEI 2448

 24,90 €    10,00 €
 
Podprsenka JULIMEX BS 02 | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka JULIMEX BS 02

 12,90 €    10,00 €
 
Podprsenka JULIMEX BS 01 | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka JULIMEX BS 01

 13,90 €    10,00 €
 
OBSESSIVE Police dress | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

OBSESSIVE Police dress

 39,90 €    15,00 €
 
LIVCO CORSETTI Celestyne | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

LIVCO CORSETTI Celestyne

 23,00 €    10,00 €

Menu