Erotické body

Erotické body - catsuit

 

Erotické body sú určené nielen pre odvážne ženy ktoré chcú zaujať, ale aj pre tie, ktoré chcú vyskúšať niečo nové a obohatiť si svoj šatník o zvodný kúsok oblečenia.
Čaro catsuitov spočíva v ich strihu – dali by sa rozdeliť do dvoch hlavných skupín. Prvým typom sú tie, ktoré pôsobia ako dvojdielny komplet, no podprsenka a tangá sú vkusne spojené tenkými pásikmi alebo mašličkou. Ich výhodou je najmä to, že odhaľujú boky a chrbát čo pôsobí mimoriadne zvodne.N401

Do druhej skupiny patria erotické body vyrobené z jemnej sieťoviny ktorá je zároveň priesvitná, niekedy ozdobená ornamentami či mašličkami alebo retiazkami. Obľubujú ich nielen smelé ženy ktoré majú rady výzvy, ale aj tie, ktoré sú o čosi nesmelé. Ich výhodou je totiž fakt, že žena má pocit nahoty vďaka priesvitnosti, no zároveň je predsa len oblečená.
Je len na vás aké si zvolíte. Dnešné internetové obchody ponúkajú široký sortiment. Jedným z nich je aj extrapradlo.sk kde nájdete rôzne prevedenia bodov vo viacerých farbách a štýloch.

Prekvapte svojho partnera a urobte všedný večer výnimočným! Pomôžu vám napríklad aj erotické body s hlbokým výstrihom, alebo zostaňte oblečená a partnera šokujte bodmi, ktoré majú výkroje na prsiach a v rozkroku. Ostanete milo prekvapená z toho, ako sa rozvášni a bude rád, že vás nemusí zbytočne vyzliekať.

 

 

Zdroj: spodnepradlo.info

Menu