Choďte takmer naostro

Poznáte to – spoločenská akcia a vy potrebujete bezchybný make-up, vlasy vám upraví overená kaderníčka a šaty už netrpezlivo čakajú na to, kedy si ich oblečiete a budete hviezdou večierku. A v tom to príde. Natiahla ste na seba snáď všetky nohavičky a každé nevkusne presvitali. Čo s tým? Ako prvá vec vás napadne zájsť do obchodu so spodným prádlom a vybrať tie najnenápadnejšie tangá aké budú mať. Ale výrobcovia sú už o krok vpred. 

Len nedávno sa na trhu objavili úplne nové tangá: C-String ktoré dávajú zbohom zbytočným pásikom po bokoch. Sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu a nájdete ich v mnohých prevedeniach – čipkované, bodkované, s kožušinkou alebo vpredu v tvare srdiečka. Ich hlavnou výhodou je, že sa predávajú v jednej veľkosti pretože sa dokonale prispôsobia vášmu telu.

Okrem toho že v čiernych kokteilových šatkách ktoré sú ušité na mieru budete pôsobiť „dole bez“, zabezpečia vám takmer úplné opálenie nielen v solárku, ale pre odvážne aj na kúpalisku.

Aj keď možno pôsobia na prvý pohľad nepohodlne alebo na váš vkus priveľmi odvážne a mala by ste pocit že sa neudržia na svojom mieste, nemajte obavy. Celý trik spočíva v ohybnom vnútornom ráme a výrobca tvrdí, že zaručene nesklamú.

Takže: zvážte všetky výhody a prekvapte seba a svojho partnera touto novinkou. Zaručene zabudne na povinnosti ktoré si nesie so sebou domov a budete jeho naj. A to už stojí za to.

 

 

Zdroj: spodnepradlo.info

Menu