Chcete darovať spodné prádlo?

Chcete darovať spodné prádlo? So správnym výberom Vám poradíme. Neviete, čo je to najlepšie? Vyberajte nočné košieľky a pánom boxerky - experimentujte vo farbách a vzoroch. Spodná bielizeň je stále veľmi obľúbené ako darček ako pre mužov, tak pre ženy. Niekedy ale býva ťažké zistiť správnu veľkosť, tipnúť správny strih, zistiť obľúbenú farbu alebo materiál. Obzvlášť u podprseniek potom môžu nastať veľké problémy. A pritom je tak pekné darovať svojej drahej polovičke treba práve nejakú krásnu podprsenku.

Kupujte pokojne klasické odskúšané strihy, experimentujte farbami!

 kinga / shopie verney

Ak si páni trúfnu na podprsenky, je dôležité najskôr odpozorovať, akú veľkosť partnerka nosí a aký štýl a strih má najradšej. Je lepšie a istejšie sa potom zamerať na to, čo má už partnerka odskúšané a čo jej vyhovuje a ak má byť darček zaujímavým prekvapením, je lepšie prekvapiť treba farbou alebo vzorom. U spodného prádla tento rok letia skôr hladké bielizeň na normálne nosenie, ale letí zaujímavé pastelové farby a najviac fialová a tyrkysová.

Vyskúšajte v kľude domova!

Avšak v dnešnej dobe nahráva takýmto nákupom internet. Je možné vybrať spodné prádlo, ktoré sa nám páči, vyskúšať ho v pokoji domova, trebárs i s  partnerom, zistiť, ako sedí a ako sa hodí k ďalším veciam v šatníku. Ak sa nehodí, alebo to nie je úplne ono, možno ho vrátiť, alebo vymeniť. Niekto by mohol namietnuť, že to treba trvá dlho, dobré obchody tovar posielajú do troch dní. A hlavne môžete takto prísť ku kúskom, ktoré v kamenných obchodoch budete hľadať márne.

A ak chce niekto naozaj prekvapiť, môže vyberať zo širokej škály luxusného erotického prádla. U toho je ale potrebné vyberať dvakrát opatrnejšie a určite je lepšie vedieť vopred niečo o vkusu a zmýšľania obdarovávaného, aby nedošlo k prílišnému prekvapenie druhého alebo nepríjemnému faux pas. Extravagantným darčekom sa samozrejme medze nekladú, ale aby taký darček nepreukázal skôr medvediu službu, je potrebné ho vyberať s rozvahou.

Pre mužov stále víťazia boxerky!

Gasoline pánske prádlo

Pokiaľ ide o darčeky pre mužov, majú to ženy trošku jednoduchšie. Vyberať sa dá z rôznych druhov slipov, boxeriek, trenírok alebo možno vybrať aj tangá. Samozrejme aj u darčekov pre pánov platí, že by sa malo dbať na ich vkus a požiadavky a podľa toho vyberať. Dôležité je zamerať sa a zistiť obľúbený strih spodného prádla, obľúbené farby a samozrejme veľkosť. Najobľúbenejšie stále zostávajú boxerky, potom hneď nasledujú voľné trenírky a potom slipy. Boxerky sú teda väčšinou trefou do čierneho. U boxeriek sa potom určite dá vyberať z mnohých extravagantných farieb, potlačí i rôznych strihov. Najlepší tip ale asi budú bezošvé boxerky v dobre zvolenej veľkosti v nejaké zaujímavé štýlové farbe.

Rady pre pánov:

Podprsenky vyberajte najlepšie podľa tvaru, ktorý partnerka najradšej nosí, veľkosť odpozorujte z ceduliek na podprsenkách - v dnešnej dobe nie je problém s výmenou tovaru, nie je teda potreba sa toľko báť spodného prádla - ak si netrúfate na podprsenky, existuje celý rad krásnych nočných košieľok, kvalitných pyžám, alebo sexy župany - vyberajte skôr bielizeň s označením veľkostí S, M, L, je to jednoduchšie a lepšie sa trafíte - berte do úvahy aj postavu a vek - pri naozaj nesprávnej voľbe sa môžu ženy cítiť dotknuté - farby vyberajte podľa vkusu partnerky , ale nebojte sa vyberať aj extravagantnejšie kúsky - zamerajte sa aj na štýl partnerky, ten tiež veľa napovie, aké prádlo vyberať - športové, elegantné, extravagantné, konzervatívne, pohodlné - u spodných nohavičiek sa uistite o veľkosti, vyberajte potom skôr zaujímavé a extravagantné farby a zostaňte verní strihu, ktorý partnerka nosí, tak sa ďaleko lepšie trafíte do jej vkusu

Rady pre šikovné ženy: 

Najprv zistite strih, ktorý partner najradšej nosí, pokiaľ teda nechcete naozaj prekvapiť - uistite sa, aký preferuje materiál, a podľa toho vyberajte - ideálne je bavlna s jemnou prímesou lycry - ďalšie úlohu tiež zohrá štýl spodného prádla - má radšej boxerky do gumy, voľné trenírky alebo treba bezšvové prádlo? - Bezšvíkové prádlo je dobrým tipom na darček, dobre sa nosí, je príjemné a nikde netlačia - vybrať správnu veľkosť je dôležité - malé trenírky môžu škrtiť v páse a môžu mať aj príliš úzke nohavičky, veľké zase môžu padať - tiež je dobré pozrieť sa na postavu partnera - menším mužom pristane skôr slipy, ktoré vďaka vykrojeniu predĺžia nohy, nízky trup potom opticky predĺžia bokovky a tí vysokí môžu nosiť slipy, boxerky i trenírky - pri výbere vzoru a farby potom popustite uzdu fantázii, ak chcete prekvapiť, alebo voľte neutrálne zajatí klasiku a klasické vzory. 

 
Súprava LORMAR Charmant 80B + ... | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Súprava LORMAR Charmant 80B + ...

 33,80 €    23,80 €
 
Podprsenka LORMAR Susan | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka LORMAR Susan

 20,90 €    10,00 €
 
Košielka PIGEON P52 Taylor | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Košielka PIGEON P52 Taylor

 33,00 €    10,00 €
 
Podprsenka SIELEI 2448 | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka SIELEI 2448

 24,90 €    10,00 €
 
Podprsenka JULIMEX BS 02 | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka JULIMEX BS 02

 12,90 €    10,00 €
 
OBSESSIVE Rebeca corzet | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

OBSESSIVE Rebeca corzet

 34,90 €    10,00 €
 
Podprsenka JULIMEX BS 01 | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka JULIMEX BS 01

 13,90 €    10,00 €
 
OBSESSIVE Police dress | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

OBSESSIVE Police dress

 39,90 €    15,00 €
 
LIVCO CORSETTI Celestyne | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

LIVCO CORSETTI Celestyne

 23,00 €    10,00 €

Menu