Akú spodnú bielizeň na nás muži milujú?

Podprsenky, nohavičky, podväzkové pásy, pančuchy, košieľky, korzety. Spodná bielizeň, ktorá už dlhé roky, popri iných funkciách, plní aj funkciu estetickú. O tom, že sa dostáva dokonca do popredia, svedčí široký sortiment prádla od výmyslu sveta. Neodškriepiteľným dôvodom, prečo dámy utrácajú hriešne peniaze za luxusnú spodnú bielizeň, sú muži. Tí rovnako nezriedka potešia svoje polovičky vzrušujúcimi kúskami oblečenia, za ktoré sú ochotní zaplatiť nemalú sumu.
Rôzne materiály, strihy, všakovaké koráliky či čipky. Rôznorodosť spodného prádla naberá na rozmanitosti zo dňa na deň. V akej spodnej bielizni nás však muži vidia najradšej? A čím jednoznačne svoju polovičku potešíte a vzrušíte zároveň?

Leilieve spodné prádlo

Čipka vedie

Mnoho mužov pokladá za najvzrušujúcejšiu práve čipkovanú spodnú bielizeň. Krajka dokáže skutočne divy a dodá ten správny šmrnc aj keď nemáte postavu modelky. Vyskúšajte čipky rôznych tvarov a skúmajte, čo sa Vášmu partnerovi najviac páči. Takáto spodná bielizeň zvýrazní všetky krásy Vášho tela a aj nedostatky zmení na prednosti. Čipkované nohavičky ukážu zadoček v tom najkrajšom svetle a podprsenka podčiarkne oslnivosť Vašich predností. O tom, že prádlo takého druhu muži milujú, svedčí aj výpoveď dvadsaťšesťročného Michala.
"Ak sa rozhodujem, aký darček kúpiť svojej partnerke, mám v tom vždy jasno. Spodné prádlo ju stále poteší a urobím tým radosť zakaždým aj sebe. Rovnako jednoznačne postupujem aj pri výbere podprsenky a nohavičiek. Najviac sa mi páči čipkovaná bielizeň. Pôsobí neodolateľne a najradšej by som ju partnerke ani nevyzliekol. Vyzerá v nej nežne a zároveň dravo. Priam ideálna kombinácia na vášnivý večer."

Podväzky

Ak ste si mysleli, že bielizeň obohatená o podväzkový pás a samodržiace pančušky je výbavou výlučne pre nevesty, mýlili ste sa. Čoraz viac žien siaha v obchodoch s prádlom po týchto vzrušujúcich kúskoch. Dôvod je jednoduchý. Muži milujú podväzky. Pohľad na takto vystrojenú partnerku, ich privádza do vytrženia. Spôsobuje to veľkoleposť, ktorú tento druh bielizne poskytuje. Ešte vzrušujúcejšie je, keď partnerka vynechá nohavičky. Podväzkový pás a "samodržky" zabezpečia, že žena vyzerá neodolateľne a neskutočne sexi.
Tridsaťpäročný Ivan vie o tom svoje. "Podväzky, podväzky, podväzky. Nemám, čo k tomu dodať. Priateľka síce nepatrí medzi superštíhle, no tomu, čo s jej postavou robí erotická bielizeň, ktorej súčasťou sú podväzky, nedokážem odolať. Spodné prádlo tohto druhu už nemá kde ukladať. Zásobujem ju totiž stále novými a novými kúskami."

Košieľky, korzety

Košieľky a korzety z materiálov ako polyester, hodváb či acrylic, sú u mužov veľmi obľúbené. Rozmanitosť rôznych strihov nepozná hraníc. Ženské telo v týchto vzrušujúcich kúskoch oblečenia, určeného predovšetkým na účel potešiť partnera, vyzerá veľmi zvodne. Každá dáma sa v nich razom zmení na hotovú bohyňu, ktorej mužské oko odolá len ťažko.

Vhodné farby

Hranice nepozná nielen sortiment strihov a materiálov, ale rovnako aj sortiment farieb. Dnešný trh ponúka rôzne farby spodnej bielizne, medzi ktorými si vyberie aj ten najnáročnejší spotrebiteľ. Proti gustu žiaden dišputát, no všeobecnosti stále platí, že čiernou, bielou alebo červenou, rozhodne nič nepokazíte. Pravdou však je, že na niektorých typoch pokožky jednotlivé farby môžu vyniknúť viac, než tie druhé. Ak napríklad disponujete pokožkou tmavšou, farby ako biela, tyrkysová či žltá, na Vás neuveriteľne vyniknú. Pre pokožku svetlejšiu sú zas vhodnejšie farby, ako čierna, červená či hnedá. Tak či onak, aj pri výbere farebných variácií, sa riaďte predovšetkým Vašim a partnerovým vkusom.
 

Menu