Ako si vybrať správne body

Existuje niekoľko druhov body, ktoré majú rôzne funkcie. S naším praktickým prehľadom si budete vedieť vybrať, ktoré body sa vám najviac hodí.

LORMAR Era


Body je spodná bielizeň podobná trikotu, no má iný účel a dizajn. Body má zapínanie v rozkroku, takže použitie toalety nie je žiadny problém.

Body, ktoré má tvarovať postavu, je vyrobené z elastického materiálu, aby poskytovalo podporu a malo zoštíhľujúci efekt. Takéto body sa oblieka pod oblečenie. Ďalší typ body sa môže nosiť aj ako vonkajšie oblečenie, navonok pôsobí ako top či tričko, ktoré sa nekrčí. A nakoniec je tu body ako sexi bielizeň z rôznych vzorov a materiálov.

 

Tvarovacie body vyhladí vašu postavu vďaka elastickým vláknam a budete v ňom vyzerať lepšie než vo vašom oblečení. Takéto body je najmä funkčné, ale môžete nájsť aj atraktívne vzory. Tvarovacie body sa tiež líšia v štýloch. Môžu byť bez ramienok, bez košíčkov, ktoré poskytujú push-up efekt pre vaše poprsie, v bikinovom strihu alebo také, ktoré sa tiahnu až na vaše stehná.

LORMAR L10Body, ktoré si môžete obliecť navonok ako tielko či blúzku, dnes už nie je také populárne ako kedysi. Keďže veľkosti neboli označované rovnako ako spodná bielizeň, ženy mali problém vybrať si tú správnu pre seba. No i tak môžete takéto body nájsť vo väčšine obchodov so spodným prádlom.

Body ako spodná bielizeň je veľmi obľúbené, je sexi a môže sa nosiť aj pod bielou blúzkou ako top. Najčatejšie je vyrobené z čipky, bavlny a ďalších sexi a pohodlných materiálov. Často býva priehľadné, rôznych strihov, keďže jeho praktická funkcia nie je dôležitá. Je tiež obľúbené ako svadobné spodné prádlo, len sa pri jeho výbere nezabudnite uistiť, že má zapínanie v rozkroku.

Či teda chcete pomocou body vytvarovať svoju postavu, očariť okolie či len svojho partnera, tento typ spodnej bielizne by určite nemal chýbať vo vašom šatníku.

Menu