9 rôznych strihov podprseniek

Pre zvýšenie sebavedomia, krajší a plnší dekolt nosia ženy podprsenky. Dôležitým kritériom pri výbere vhodnej podprsenky je nielen jej správna veľkosť ale i strih. V obchodoch môžeme nájsť podprsenky rôznych veľkostí, strihov a materiálov. V tomto článku vám poradíme, ako si vybrať správny typ podprsenky, tak aby ste sa v nej cítili pohodlne a zároveň, aby vaše poprsie nadobudlo žiaduci tvar.

 

Jednotlivé typy podprseniek sa od seba odlišujú, a preto podprsenky rozdeľujeme na:

    Klasické podprsenky podprsenky klasického strihu, ktorých strih zaručuje dokonalý tvar ženského poprsia. Tieto podprsenky sú vhodné pre všetky ženy. Vyrábajú sa s kosticami i bez kostíc.

2. Push-up podprsenky vám vyčarujú jednoducho a rýchlo plnší dekolt. Zväčšite svoje prsia bez bolestivých a drastických operácií pomocou senzačnej push-up podprsenky.

 

3. Podprsenka bardotka je podprsenka, ktorá ponúka možnosť odopnutia ramienok. Tento typ podprsenky je vhodný do korzetových šiat, kde trčiace ramienka podprsenky nie sú prípustné. Bardotky, keďže ponúkajú možnosť odopnutia ramienok, tak je možné nahradiť klasické ramienka priesvitnými. Táto podprsenka je ideálna aj do letných šiat a tielok.

 

4. Tréningové podprsenky sú určené pre mladé slečny, ktorým sa prsia ešte len vyvíjajú. Podľa ich pomenovania je nám jasné, že slúžia najmä na to, aby si mladé dievčatá zvykli na nosenie podprseniek.
5. Športové podprsenky sú pohodlné a poskytujú vaším prsiam dokonalú podporu pri športovaní. Okrem podpory by športové podprsenky mali pohlcovať vlhkosť, aby ste sa počas športovania cítili dobre. Športové podprsenky sú vyrábané bez kostíc, a tak vaším prsiam poskytujú maximálne pohodlie.

 

6. Gélové podprsenky si zamilujú ženy, ktoré chcú svojím prsiam dodať väčší objem a dokonalý tvar. Tento typ podprsenky obsahuje gélovú vložku, ktorá vám zabezpečí zvýraznenie vášho dekoltu a viditeľne väčšie prsia. Gélové podprsenky sú vhodné pod každé oblečenie.
7. Materské podprsenky sú vyrobené tak, aby ženám uľahčili kojenie. Umožňujú jednoduché a zároveň diskrétne kŕmenie dieťaťa. Košíčky týchto podprseniek sa dajú odsúvať alebo pootvárať.

8. Tehotenské podprsenky sú vytvorené tak, aby sa dokonale prispôsobili zmenám, ktoré žena prežíva počas tehotenstva. Podprsenky pre tehotné budúce mamičky sa dokonale prispôsobia zväčšujúcim sa prsiam, a taktiež ich zmene tvaru.
9. Samodržiace podprsenky sú gélové podprsenky, ktoré sa dajú veľmi jednoducho nalepiť na telo, kde po zahriatí dokonale držia. Tieto podprsenky zväčšia vaše poprsie a dokonale udržia ich tvar. Keďže sú tieto podprsenky bez ramienok sú ideálne do korzetových šiat i letných tielok.

Menu