13 strihov nohavičiek

Nohavičky sú najzákladnejším a najpočetnejším kúskom oblečenia v našom šatníku. Každá z nás žien sa cíti pohodlne v niečom inom, a práve preto existujú rôzne druhy nohavičiek. Veď predsa iné potrebujeme pod džínsy, sukňu či legíny, iné zasa na rande, šport a celkom iné zasa na romantický večer s partnerom. Široký výber dámskych nohavičiek splní tie najnáročnejšie očakávania každej ženy a tajné túžby našich partnerov.

 

Lormar bellonaKlasické nohavičky

Nohavičky klasického strihu nesmú chýbať žiadnej žene. Sú pohodlné, siahajú do pása a  zakrývajú celý zadoček. Tieto nohavičky sú ideálne na domáce nosenie, šport ale i do práce. Oceníte ich hlavne v zime, pretože ochránia vaše intímne partie pred nachladnutím. Najlepšie sú nohavičky z bavlny a iných prírodných materiálov, ktoré vám zaručia vysoký komfort a pohodlie počas nosenia.

LORMAR AngelBedrové nohavičky

Bedrové nohavičky sú strihom podobné klasickým nohavičkám. Sú však nižšie a nosia sa na bokoch. Tieto nohavičky sú ideálne do džínsov s nižším sedom. Ocenia ich predovšetkým mladšie generácie, pretože poskytujú dostatok pohodlia a do moderných bedrových nohavíc sú ako stvorené.

 

SIELEI 1637

Brazílske nohavičky

Ak uprednostňujete skôr sexi vzhľad vášho zadočka nohavičky brazílskeho strihu sú pre vás tie práve. Vďaka strihu týchto nohavičiek bude váš zadoček vyzerať guľatejšie. V týchto nohavičkách určite zaujmete každého muža, a preto na rande či romantický večer s partnerom zvoľte práve tento strih nohavičiek. Brazílske nohavičky v kombinácií s čipkou vzrušujúcej čiernej alebo červenej farby nenechajú žiadneho muža chladným.

LORMAR MissNohavičky francúzskeho strihu


Ak milujete čipkovanú spodnú bielizeň, tak práve nohavičky francúzskeho strihu si zamilujete. Typické pre tento strih nohavičiek je, že sú bohato zdobené čipkou. Tieto nohavičky sa vyznačujú extra vysokým strihom, a tak vám pomôžu nenápadne zamaskovať odstávajúce bruško. Veľa žien obľubuje práve tento strih nohavičiek, pretože pod obtiahnutý outfit sú ako stvorené. Keďže sú čipkované ich okraje obyčajne zostávajú neviditeľné i pod priliehavým oblečením.

LOVELY GIRL 3395Boxerky a šortkové nohavičky

Nohavičky dizajnom podobné pánskemu spodnému prádlu sú veľmi pohodlné. Zakrývajú boky a taktiež celý zadoček a miestami siahajú na stehná presne tak ako mužské boxerky. Nohavičky takéhoto strihu sú ako stvorené na šport.

 

LORMAR L11Sťahovacie nohavičky

Na vytvorenie štíhlejšej siluety postavy sú určené sťahovacie nohavičky. Oceníte ich hlavne vtedy, ak sa pripravujete na významnú spoločenskú udalosť a so svojou postavou nie ste úplne spokojná. Väčšie bruško či odstávajúce boky dokonale vytvarujú sťahovacie nohavičky. Pod slávnostnejšie oblečenie zvoľte sťahovacie nohavičky najlepšie telovej farby, ktorou zaručene nič nepokazíte.

LORMAR JennaTango nohavičky

Nenápadné tango nohavičky sú veľmi obľúbené, pretože neprechádzajú cez zadok a obtiahnuté outfity tak vyzerajú oveľa lepšie. Keďže zakrývajú len to nevyhnutné sú tango nohavičky určené predovšetkým na nosenie počas horúcich letných dní. Pozor však na varovania gynekológov, ktorí nosenie tango nohavičiek neodporúčajú. Práve tangá sú veľmi častou príčinou rôznych ženských chorôb a infekcií. Ak sú tango nohavičky neodmysliteľnou súčasťou vašej spodnej bielizne a nepríjemnej infekcií sa chcete vyhnúť odporúčame kúpiť si kvalitné tango nohavičky z čistej bavlny alebo iných prírodných materiálov. Vhodným materiálom je aj tactel alebo polyamid. Neodporúča sa však polyester, pretože nie je priedušný.

Stringy


Ešte nenápadnejšou verziou tango nohavičiek sú stringy. Takisto ako u táng tak aj pri tomto druhu nohavičiek je dôležité z hygienického i zdravotného hľadiska, aby ste si vyberali nohavičky z kvalitných prírodných materiálov, ktoré sú dostatočne priedušné.
 

Stringo nohavičky rozdeľujeme na:
- cheeky
- C-stringy
- G-stringy
- V – stringy
- T-stringy

Cheeky
Typické pre tieto nohavičky je, že sú na spodnej strane úzke a ďalej sa rozširujú medzi zadné polovičky vášho zadočku. Bočné strany nohavičiek majú širšiu látku, ktorá je spojená s prednou časťou.

C-stringy
C-stringy nazývané aj C-čka sú charakteristické tým, že nemajú bočné uchytenie. Tieto nohavičky sú ideálne pod šaty, v ktorých si nemôžete dovoliť, aby bolo vidieť obrysy nohavičiek.

G-stringy
Tak ako ostatné typy stringo nohavičiek aj tieto zakrývajú len minimum. V prednej časti vám intímne partie zakryje len trojuholník látky, vzadu sa taktiež nachádza trojuholník, ktorý sa zužuje a prechádza pomedzi obidve polovičky zadočku.

V – stringy

Minimalistické V-stringy majú kúsok látky, ktorý zakrýva prednú časť. Pásiky vzadu na zadočku spojením vytvárajú písmeno V, preto sú tieto nohavičky nazývané V – stringy.

 

T-stringy

T-stringy podobne ako aj ostatné typy string majú vzadu v oblasti zadočku pásiky, ktoré spojením vytvárajú písmeno T.

Zdroj: spodnepradlo.info

Menu