Svadobná móda

Svadba je jedným s najkrásnejších okamihov v živote. Spomienky na tento slávnostný deň ostanú v pamäti po celý život. Niet divu, že tento obrad pripravujeme veľmi pečlivo. Každá časť nevestinho odevu by mala byť krásna a jedinečná, svadobnými šatami počínajúc, punčochami a podväzkovým pásom končiac. Niemenej dôležitou časťou svadobného outfitu je nepochybne spodné prádlo. Aj tie najkrásnejšie a najdrahšie svadobné šaty Vašich snov, môžu prísť o svoje kúzlo, pokiaľ si vyberiete zle módnu desu. Dôležitým vodítkom proi nákupe svadobného spodného prádla je vyberať si ho až po zakúpení svadobných šiat. Prádlo by malo byť zvolené tak, aby so svadobnými šatami tvorilo inukátny celok. Sexy, elegantné, dobre vybrané, jedinečné - Vám umožní cítiť sa krásna a atraktívna. 

Niektoré dôležité rady

Okrem estetiky je treba tiež dbať na to, aby svadobné spodné prádlo nespôsobilo žiadne problémy. Malo by byť pohodlné, nebrániť v pohybe. Je potrebné si uvedomiť, že svadba nieje len obrad na úrade alebo v Cirkvi, ale aj svadobná hostina trvajúca spravidla celú noc, v spojení s jedlom a tancom. Materiál, s ktorého je desu vyrobené by mal byť priateľský k našemu telu a vzdušný, aby sme sa i po dobu zábavy cítili pohodlne. Spodné prádlo by malo byť zvolené s ohľadom na nau postavu , ale nielen to. Nepopierateľným faktom je, že dobre zvolené spodné prádlo zoštíhľuje pás, zvýrazňuje prsia a dodáva elegantný tvar našej postave. Je tiež dôležité vybrať si správny model a typ spodného prádla podľa strihu svadobných šiat.

 

Najdôležitejšia je správne zvolená podprsenka. Ta by mala zapadať do výstrihu šiat. Pokiaľ si nevesta vybrala šaty s tzv. tubou, mala by si kúpiť podprsenku, ktorá je určená pre šaty bez ramienok. (napr. bardotka) Podprsenkám bez ramienok alebo s odnímateľnými ramienkami sa hovorí strap less (menej páskov). Jednoduchá podprsenka bez ramienok alebo s odnímateľnými ramienkami, môže po ich odopnutí skĺznuť v nevhodnú chvíľu. Pokiaľ je dekolt hlboký a zdôraznený, je dôležité venovať pozornosť modelom podopierajúcim prsia. Dáma s menšími prsiami by mala investovať pre tento významný deň do podprsenky s väčšími alebo silikónovými vložkami vyplňujucími košíčky.

Pamätajte, že podprsenka by nemala príliš vykúkať zo šiat a nohavičky by Vás nemali tlačiť a spôsobovať potiaže. Dobre zvolené spodné prádlo je také, že urobí nielen dojem, ako by pod šatami ani nebolo, ale súčasne nenápadne  modeluje tvary, čím dodáva na sebavedomí každej neveste. Naopak, nesprávne zvolená podprsenka našim tvarom skôr ublíži. Tesné ramienka a košíčky prispievajú k vzniku nepekných hrčí na chrbáte, alebo tzv. druhých pŕs. Výsledkom je, že vypadáte silnejšia, než v skutočnosti ste. Pokiaľ si nieste istá, či padne veľkosť presne, vyplatí sa Vám požiadať o radu predávajúceho.

Dôležité je tiež ročné obdobie, v ktorom sa svadba uskutočňuje. Pokiaľ to bude v letných mesiacoch, potom bude dobré si vybrať viac vykrojený dekolt šiat. často sa jedná o modely s odhalenými ramenami. Spodné prádlo by preto malo byť vybrané tak, aby ho nebolo vidieť a súčasne zdôraznilo siluetu. Najlepším riešením v takejto situácii sú korzety. Nielenže stenčujú pás, ale i dokonalo spevnia poprsie, i tie plnšie a napriek tomu umožní slobodu pohybu. žena v nich vyzerá veľmi dobre. Korzet by mal byť vyberaný na základe kritérii pre podprsenku, i jemu by mala byť venovaná zvláštna pozornosť, aby riadne spevnil telo, ale nie príliš nestiesnil. Svadobný obrad si obvykle spojujeme s bielou farbou, ktorá symbolizuje neviinnosť a čistotu. Podobne je i spodné prádlo pre tento deň vyberané obvykle v bielej, béžovej, modrej alebo ružovej farbe, čo odráža osobnosť romantickej povahy užívateľky. Pamätajte si ale, že farba spodného prádla má ladiť so šatami a nesmie pod nimi presvitať.

Vyvrcholením sna o svatbe býva spravidla svadobná noc. Mnoho dievčat si vyberá v podstate dva komplety spodného prádla, jeden na svadbu a druhý na svadobnú noc. Ten druhý môže byť omnoho extravagantnejší a sexy s nádychom pikantérie. Toto prádlo si ženy často vyberajú tmavé, bordó alebo červené. Farba by mala odrážať temperament užívateľky, môže to byť sexy komplet, vyzývavý korzet spolu s podmanivým podväzkovým pásom, saténová košielka alebo hodvábny župan. Dodržiavaním týchto niekoľko jednoduchých rád sa Vám v mori krásnyh návrhov určite podarí vybrať to najlepšie, ktoré dodá obrvské kúzlo najdôležitejšiemu dňu Vašeho života. My Vám môžeme len popriať veľa šťastia pre zvyšok života, dodržanie sľubu vernosti, ktorý zložíte.................a tu jednu nehynúcu lásku, za ktorú stojí za to veriť, a pre ktorú stojí za to žiť!

 


Ďalšie produkty

 
Podprsenka SIELEI 1610 | ExtraPrádlo.sk, spodné prádlo, spodná bielizeň

Podprsenka SIELEI 1610

 24,90 €    19,90 €

Menu